Všechno nejlepší! Předseda Tenisového klubu Týn nad Vltavou Pavel Tomší slaví 70.

Všechno nejlepší! Předseda Tenisového klubu Týn nad Vltavou Pavel Tomší slaví 70.

Dlouholetý předseda Tenisového klubu Týn nad Vltavou Pavel Tomší nestárne. Na týnské antuce prohání týden co týden při deblových zápasech hráče, kteří jsou i o pár desítek let mladší. Nedávno oslavil sedmdesátiny a rozhodně neplánuje pověsit raketu na hřebík. Naopak. S novou raketou už vyhlíží další tenisovou sezónu.

„Ke kulatinám jsem si udělal radost a pořídil jsem si novou raketu. Značku Babolat, se kterou hraje i můj oblíbenec Rafael Nadal. V příští sezóně se soupeři mají na co těšit,“ usmívá se tenisový předseda.

Týnští tenisté se u příležitosti předsedových sedmdesátin sešli ke slavnostnímu turnaji čtyřher, který odehráli v sobotu 23. září. Osm hráčů se ve speciálním turnaji v sedmi kolech protočilo ve dvojicích tak, aby si každý zahrál s každým. Do celkového pořadí se započítával každý míček a o napínavé sportovní momenty tak nebyla nouze. Pavel Tomší se kvůli drobnému zranění turnaje nemohl zúčastnit, i tak se stal jeho symbolickým vítězem.

Další místa v pořadí hned za předsedou obsadili ve skvělé formě hrající Josef Doležal, Pavel Hanzal a Ladislav Jaroš.

„Pánové mě vyhlásili vítězem turnaje a ještě mi předali jako dar opravdu štědrý příspěvek na mou novou raketu. Moc jim děkuji. Turnaj měl velmi solidní úroveň, především jsem ale rád, že jsme se i na konci sezóny sešli a mohli společně probrat tenisová i netenisová témata,“ spokojeně hodnotí narozeninový turnaj oslavenec a tenisový předseda Pavel Tomší.

Za Tenisový klub Týn nad Vltavou
Jaroslav Brom

About The Author

Admin
0

KURTŮ

0+

ČLENŮ

0

KLUB ZALOŽEN