Týnský tenisový klub s podporou města Týn nad Vltavou zrekonstruoval dámské toalety

Týnský tenisový klub s podporou města Týn nad Vltavou zrekonstruoval dámské toalety

Tenisový klub Týn nad Vltavou se každoročně zaměřuje na vylepšování a zvelebování zázemí pro členy klubu. V letošním roce i díky výraznému finančnímu příspěvku města Týn nad Vltavou proběhla modernizace a rekonstrukce dámských WC.

„Tenisový areál se dlouhodobě snažíme nejen udržovat, ale především modernizovat. Daří se nám to i díky dobré spolupráci s městem, z jehož dotačních programů čerpáme finance nejen na běžnou činnost, ale právě také na rekonstrukce,“ vysvětluje předseda týnského tenisového klubu Pavel Tomší.

„Náš letošní projekt rekonstrukce dámských toalet město Týn nad Vltavou podpořilo finanční dotací 80 000 Kč, což pokrylo téměř polovinu celkových nákladů akce. Myslím, že výsledek je opravdu povedený a může nás těšit, že náš areál poskytuje tenistkám skutečně moderní, čisté a příjemné zázemí. Vedle tohoto příspěvku jsme z dotačních programů města dostali také 80 000 Kč na běžný chod klubu. Děkuji městu za spolupráci a věřím, že budeme úspěšně pokračovat i v dalších letech,“ uzavírá Pavel Tomší.

Za Tenisový klub Týn nad Vltavou
Jaroslav Brom

About The Author

Admin
0

KURTŮ

0+

ČLENŮ

0

KLUB ZALOŽEN