Jak dopadly letní akce Tenisového klubu Týn nad Vltavou v roce 2022?

Ahoj tenistky a tenisti,
před pár týdny jsem vás zval na dvě velké tenisové akce našeho klubu.Nyní už si můžeme říct, jak vše dopadlo.
Desátý ročník Tenisové ligy Václava Krátkého, dlouhodobé soutěže elitních týnských singlistů, vyhrál už počtvrté v kariéře Josef Brom, který ve finále porazil Ladislava Jaroše. Třetí místo vybojoval Daniel Brom po vítězství nad Davidem Fučíkem.
Detailní shrnutí Tenisové ligy Václava Krátkého 2022 naleznete v přiložené prezentaci. Můžete si také přečíst článek mapující letošní ročník, který vyjde příští týden v měsíčníku Vltavín.
V sobotu proběhl už 18. ročník populárního turnaje Hráč – nehráč, kterého se účastnilo 19 deblových dvojic. Ve skvělé atmosféře, kterou ve svitu slunce provonělo grilované maso a také peprmint, se z vítězství radovala dvojice táta – dcera: Petr Závodský – Lenka Závodská. Ve finále porazili obhájce vítězství z loňského roku, dvojici Václav Pštros – Pavel Pučégl. Na třetím místě se umístilo duo Jaroslav Brom (neboli já) – Vlastimil Švík.
O turnaji Hráč – nehráč si můžete také přečíst článek v novém Vltavínu. Pokud nechcete čekat, můžete si ho přečíst už teď, článek posílám v příloze.

Za výbor Tenisového klubu Týn nad Vltavou bych rád poděkoval partnerovi obou akcí, Skupině ČEZ a jejímu projektu Oranžový rok.
A velké díky také radnímu panu Janu Meidlovi za záštitu nad turnajem Hráč – nehráč, v němž mimochodem Jan Meidl skončil ve dvojici s Josefem Bromem na pěkné čtvrté příčce.

Děkuji všem účastníkům, fanouškům a spoluorganizátorům. Už se těším na další akce. Buďte u toho zase s námi.